GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Elektrikten Aydınlatmaya birçok ürün "GLR" çatısı altında!

YÜKSEK KALİTEYE DÜŞÜK FİYATA SAHİP OLUN!

GLR; Marş-Şarj Aksamı, OffRoad Aydınlatma Setleri, Oto Alarm, Oto Park Sensörü, Cam Kaldırma Düğmeleri, Halojen Ampul, Beyaz Işık Ampul, Sarı Işık Ampul, Minyatür Ampul, Sigorta Çeşitleri gibi çok geniş bir ürün yelpezesine sahiptir.

GLR;sektöründe LED teknolojisin öncüsü olarak aracınızdaki her türlü ampulün LED versiyonuna sahiplik yapıyor.

Kalite anlamında piyasadaki muadillerinin çoğu ile aynı seviyede olmasına rağmen cebinize daha yakındır.

Oto Alarm, Park Sensörü ve Açma Kapama Setleri; Kolay kurulumları ve Uzun kullanım süreleri ile tasarruf canlısıdır. Sigorta çeşitlerinin en yeni araç modelleri için üretilen çeşitlerine de sahiptir.

Kapı Altı Hayalet Logo grubunda ise orijinal ve delmeli olarak iki çeşit model ve fiyat ile karşınıza çıkan "GLR" piyasada bulamadığınız birçok model ve logo türüne sahiptir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için; katoloğumuza göz atabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MARKALARIMIZ
GLR

Geniş Ürün Yelpazesi ile "GLR"

GLR markası, yurtdışında kaliteli üretim politikası benimsemiş fabrikalar tarafından Güler Otomotiv adına üretilen, sektörünün ürün yelpazesine geniş anlamda sahip olan tescilli bir markadır.

NEOTECH

Aydınlatma üzerine "NEOTECH"

Aydınlatma adına birçok ürünü kapsayan NEOTECH markası yurtdışında Güler Otomotiv adına kaliteli üretim politikası benimsemiş fabrikalar tarafından üretilmektedir.

404 kimya

Bayiliğimiz "404 KİMYA"

Otomotiv sektörü dahil endüstrisinin birçok sektöründe kimyasal ürünler konusunda Türkiyenin en'lerinden olan 404 Kimya A.Ş ürünleri bütün kalitesiyle raflarımızda yer almaktadır.