YEDEK PARÇA VE AKSESUAR MARKETİ

TÜRKİYENİN EN ÇEŞİTKÂR YEDEK PARÇA VE AKSESUAR MARKETİ

20 YIL'I AŞKIN TECRÜBE VE YENİ NESİL BAKIŞ AÇISI

Güler Otomotiv, yaklaşık 25 yıl önce piyasaya sıfırdan giriş yapmış ve ardında bıraktığı yıllarda yüksek yerlerde yer edinmiş ve kendi markalarını oluşturmuş bir Türk şirketidir. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. 5 yıldır yurtdışında adımıza yaptırdığımız ürünleri   GLR ve NEOTECH markaları adı altında kaliteden ödün vermeden en iyi şekilde sunmaktayız. Aynı zamanda bu alanda bir çok yerli ve yabancı firma ile çalışmaktayız. Geçmişimizdeki başarılarımızı gelecek teknolojileri ile taçlandırarak   OTOSHOPPING   adresli online satış sitesini kurduk ve Türkiyenin dört bir yanına araç modası yaratma imkanı sunuyoruz.

MARKALARIMIZ
glr

Geniş Ürün Yelpazesi ile "GLR"

GLR markası, yurtdışında kaliteli üretim politikası benimsemiş fabrikalar tarafından Güler Otomotiv adına üretilen, sektörünün ürün yelpazesine geniş anlamda sahip olan tescilli bir markadır.

neotech

Aydınlatma üzerine "NEOTECH"

Aydınlatma adına birçok ürünü kapsayan NEOTECH markası yurtdışında Güler Otomotiv adına kaliteli üretim politikası benimsemiş fabrikalar tarafından üretilmektedir.

404 kimya

Bayiliğimiz "404 KİMYA"

Otomotiv sektörü dahil endüstrisinin birçok sektöründe kimyasal ürünler konusunda Türkiyenin en'lerinden olan 404 Kimya A.Ş ürünleri bütün kalitesiyle raflarımızda yer almaktadır.